Program Gimnazjalna Jedynka

data dodania: 16 maja 2010

To program przygotowywany przez uczniów Gimnazjum nr 1, w którym relacjonowane są wydarzenia z życia szkoły i wszelkich podejmowanych przez nią działań. To swoistego rodzaju kronika konkursów, przedstawień i uroczystości oraz sportowych osiągnięć.

Zobacz nasze programy i dowiedz się co w trawie piszczy – tzn. w naszym gimnazjum.

Kółko dziennikarskie

data dodania: 15 maja 2010

Celem kółka dziennikarskiego jest doskonalenie warsztatu młodych dziennikarzy, zapoznanie ich z tajnikami tego zawodu, a także rozbudzenie ciekawości światem. Młodzież w ramach spotkań doskonali swój warsztat pisarski, samodzielnie redaguje artykuły, opracowuje ramówkę do programu: Gimnazjalna Jedynka, uczy się zasad dobrej i skutecznej komunikacji, ćwiczy dykcję, przeprowadza wywiady, rozwija kreatywność i twórcze myślenie.

W ramach kółka przygotowywany jest program Gimnazjalna Jedynka emitowany przez TV Relax, w którym przedstawiane są wydarzenia z życia szkoły. Wszystkich, którzy czują w sobie dziennikarskie powołanie lub chcą doskonalić swój warsztat pisarski i są ciekawi świata zapraszamy do współpracy.

Radio NOBEL

data dodania: 15 maja 2010

Współtworzą je uczniowie z Samorządu Uczniowskiego i Gimnazjalnej Jedynki. Staramy się, by radio działało w naszej szkole prężnie i było źródłem różnych ważnych informacji.

Zapraszamy do słuchania okolicznościowych audycji. Czekamy też na Wasze pomysły.
Do usłyszenia!