Laureaci VII Powiatowego Przeglądu Piosenki Romantycznej

data dodania: 23.02.2017
Grand Prix – zdobyła Katarzyna Hoffa z kl. III Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Dąbrowie, która wykonała piosenkę „Ja dla Pana czasu nie mam” z repertuaru Hanny Banaszak. Wśród uczniów szkół podstawowych pierwsze miejsce zajęli: Gabriela Brzozowska z kl. VI Szkoły Podstawowej nr 4 w Śremie, która zaśpiewała piosenkę „Two Out of Three” z repertuaru Meat Loaf oraz Szkolny Zespół Wokalny „Cantando” ze Szkoły Podstawowej nr1, który wykonał piosenkę „Orkiestry dęte” Haliny Kunickiej. Na drugim miejscu uplasowała się Matylda Skrobich z kl. IV ze Studia Melody za zaśpiewanie utworu „Gdzie ci mężczyźni”. Trzecie miejsce zajęła Amelia Jankowiak, uczennica kl. V Szkoły Podstawowej nr 6 za wykonanie piosenki z repertuaru Grażyny Łobaszewskiej „Brzydcy”. Komisja konkursowa przyznała też trzy wyróżnienia, które otrzymali: Hanna Cichocka & Marysia Andrzejczak z kl. VI KCEK za wykonanie utworu „Eres” z serialu „Soy Luna”; Mikołaj Gadomski z CK Książ za piosenkę „Byłaś serca biciem” z repertuaru Andrzeja Zauchy oraz Jagoda Stępa, uczennica klasy VI podopieczna Studia Melody, za piosenkę z repertuaru Alicji Majewskiej „Odkryjemy miłość nieznaną”. W kategorii szkół gimnazjalnych wygrała Julia Suska z kl. III Gimnazjum Dwujęzycznego, która wykonała piosenkę „Boję się” z musicalu „Romeo i Julia”. Drugą nagrodę przyznano Zespołowi Wokalnemu Quertus Fortis Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Dąbrowie za piosenkę „Coś optymistycznego”. Trzecie miejsce zajęła Olga Menzel z klasy II Zespołu Szkoły Podstawowej i Gimnazjum nr2 w Śremie , która zaśpiewała „Żałuję każdego dnia bez Ciebie” z repertuaru Janusza Radka . Komisja nie przyznała pierwszego miejsca w kategorii szkoły ponadgimnazjalne. Drugie miejsce przyznano natomiast Filipowi Pijackiemu z kl. III LO w Śremie, który zaśpiewał „Im więcej Ciebie tym mniej”, jumbo - Jacek Golimowski, el. piano - Leszek Wawrzynowi. Trzecią nagrodę otrzymała Marta Andrzejczak z kl. I LO w Śremie za piosenkę „Wild Horses” z repertuaru Birdy. Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!