ZWYCIĘSTWO W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE „ROTMISTRZ PILECKI I JEGO CZASY”

data dodania: 6.03.2017
Dnia 21 II 2017 r. w ZSE w Śremie odbył się konkurs „Rotmistrz Pilecki i jego czasy”. Wzięła w nim udział młodzież ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych powiatu śremskiego, w tym drużyna naszej szkoły w składzie: Łukasz Burliga z kl. IIa oraz Maciej Grzegorczyk i Jakub Nowak z kl. II d. Zawody składały się z dwóch etapów- w pierwszym uczniowie rozwiązywali test wiedzy o życiu i działalności żołnierza niezłomnego Witolda Pileckiego, a w drugim przedstawiali wcześniej przygotowane prezentacje multimedialne. Ogłoszenie wyników konkursu nastąpiło 1 marca w KCEiK podczas uroczystości z okazji Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Uczniowie naszej szkoły zajęli I miejsce! Gratulujemy!

Zobacz galerię: ZWYCIĘSTWO W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE „ROTMISTRZ PILECKI I JEGO CZASY”