Targi Edukacyjne w Szkole Podstawowej nr 1 im. M. Kopernika w Śremie

data dodania: 22.03.2017
Dnia 17.03.2017 nasza szkoła wzięła udział w XVIII Targach Edukacyjnych, które odbyły się w Szkole Podstawowej nr 1 im. Mikołaja Kopernika w Śremie. Nasze stoisko w tym roku przyciągało ciekawą formą- makietą budynku szkoły. W oknach zostały umieszczone zdjęcia, dzięki którym można było porównać szkołę sprzed lat z tym, co oferuje teraz. Hasło „Powrót do przeszłości w nowej jakości” informowało o zmianie nazwy placówki, która od września 2017 będzie nosiła nazwę Szkoła Podstawowa nr 5. Na scenie uczniowie naszej szkoły zaprezentowali talenty taneczne, wykonując ZUMBĘ, którą ćwiczyła z nimi sama pani Dyrektor Karolina Worobiew. Wystąpił również szkolny zespół wokalny pod kierunkiem pana Leszka Wawrzynowicza. Odwiedzający mieli okazję ułożyć ekologiczne puzzle z wizerunkiem Polskich Noblistów. Za poprawnie wykonane zadanie uczniowie otrzymali drobny upominek. Mamy nadzieję, że przedstawiona również podczas Dnia Otwartych Drzwi bardzo ciekawa oferta edukacyjna, skłoni zainteresowanych do kontynuowania nauki w naszej szkole.

Zobacz galerię: Targi Edukacyjne w Szkole Podstawowej nr 1 im. M. Kopernika w Śremie