Wyjazd na nagranie programu „THE BRAIN”– GENIALNY UMYSŁ

data dodania: 27.03.2017
Dnia 20 marca 2017 roku uczniowie klas trzecich naszej szkoły wraz z opiekunami wzięli udział w nagraniu programu „THE BRAIN” – GENIALNY UMYSŁ w studiu Cyfrowego Polsatu w Warszawie. Wizyta w stolicy rozpoczęła się spacerem po Starym Mieście szlakiem komunikacyjnym, przy którym znajduje się szereg zabytkowych budowli. Zaczyna się na placu Zamkowym i biegnie Krakowskim Przedmieściem. Uczniowie podziwiali Zamek Królewski i Kolumnę Zygmunta, malownicze kamienice i najwęższą staromiejską kamieniczkę, dzwon, Mury Obronne i Barbakan, pomnik Małego Powstańca, widok na Wisłę, posąg Jana Kilińskiego oraz Adama Mickiewicza i Pałac Prezydencki. Następnie udali się na Pragę do studia nagrań Cyfrowego Polsatu. W nowoczesnym studiu telewizyjnym grupa brała aktywny udział w nagraniu programu „THE BRAIN” – GENIALNY UMYSŁ. Uczniowie mieli okazję zobaczyć, jak wygląda nagranie programu, jak wiele osób jest zaangażowanych na planie, na czym polega ich praca. Wczuwali się w emocje, jakie towarzyszą zawodnikom i udzieliła im się wesoła i przyjazna atmosfera panująca na planie. Byli pełni podziwu dla nieograniczonych możliwości ludzkiego umysłu i niesamowitej pamięci, jaką reprezentowali uczestnicy. Spotkali się z bardzo miły przyjęciem i bardzo dobrze współpracowało im się z reżyserem programu. Naszych uczniów w programie można zobaczyć 25 kwietnia 2017 roku podczas emisji 8 ostatniego odcinka programu „THE BRAIN” – GENIALNY UMYSŁ.

Zobacz galerię: Wyjazd na nagranie programu „THE BRAIN”– GENIALNY UMYSŁ