Rekolekcje 2017

data dodania: 12.04.2017
Od środy 5 kwietnia przez trzy dni odbywały się w naszej szkole rekolekcje wielkopostne. W środę i czwartek uczniowie wysłuchali kościele NSJ nauk, które wygłosił ksiądz Jacek Maciudziński. W szkole natomiast spotkali się zespołem Siewcy Lednicy oraz z przedstawicielami Wspólnoty Lednica i Fundacji SNAP. Zaproszeni goście mówili m.in. o swoim nawróceniu. W trzecim dniu rekolekcji na boisku szkolnym odbyła się inscenizowana Droga Krzyżowa. Oprócz uczniów z Koła Teatralnego i Zespołu Wokalnego w przygotowanie poszczególnych stacji zaangażowani byli dyrekcja i nauczyciele oraz ksiądz Jacek Maciudziński. Szkolne rekolekcje zakończyły się wspólną Eucharystią. Rekolekcje przygotowała pani B. Hejne przy współpracy z p. A. Niemier, p. M. Juskowiakiem i p. L. Wawrzynowiczem.

Zobacz galerię: Rekolekcje