Warsztaty językowe „EuroWeek”

data dodania: 4.04.2017
W dniach od 28 marca do 1 kwietnia uczniowie klas 2a i 1a (z innowacją angielsko-niemiecką) wzięli udział w warsztatach językowych EUROWEEK w Długopolu Zdrój. EuroWeek – Szkoła Liderów jest specjalnym obozem edukacyjnym pozwalającym młodym ludziom aktywnie włączyć się w życie demokratycznego społeczeństwa dzisiejszej Europy. Podczas warsztatów uczniowie, pracując nad zadaniami rozwijającymi najcenniejsze umiejętności społeczne i językowe, uczyli się przewodzenia, autoprezentacji oraz pracy w zespole. Zajęcia były prowadzone w języku angielskim przez szkoleniowców i wolontariuszy z całego świata, a miały formę interaktywnych warsztatów, gier symulacyjnych i praktycznych ćwiczeń. Uczniowie zostali przeszkoleni w następującym zakresie: konferencja prasowa, Leadership, poznaj Unię Europejską, praca i motywacja w grupie, program „Erasmus +”, poznawanie kultur świata, prowadzenie prezentacji / autoprezentacji, debata oksfordzka, wolontariat, szok kulturowy.

Zobacz galerię: EuroWeek