LAUREACI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU WIEDZY O POWSTANIU WIELKOPOLSKIM

data dodania: 16.05.2017
Po raz dziewiąty nasza szkoła uczestniczyła w projekcie „Tobie, Polsko, ta kropla krwi wrzącej”, w ramach którego uczniowie m.in. brali udział w IX edycji Konkursu Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim. Eliminacje wojewódzkie odbyły się 11 III 2017 na Wydziale Dziennikarstwa UAM w Poznaniu. Gimnazjum nr 1 reprezentowało trzech uczniów: Michał Kujawa z klasy III a, Szymon Niemier z klasy III c oraz Łukasz Burliga z klasy II a. Wszyscy trzej odnieśli wielki sukces. Michał, Szymon i Łukasz uzyskali TYTUŁ LAUREATA! Uroczystość wręczenia nagród miała miejsce 10 V 2017 w „Bramie Poznania” dzięki czemu laureaci mogli również poznać to piękne, nowoczesne muzeum. Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia za rok w kolejnej, już ostatniej edycji tego konkursu- w setną rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego.

Zobacz galerię: LAUREACI WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU WIEDZY O POWSTANIU WIELKOPOLSKIM