APEL Z OKAZJI ŚWIĄT MAJOWYCH

data dodania: 28.04.2017
28 kwietnia w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji majowych świąt. Uczniowie mieli okazję wysłuchać utworów przygotowanych przez szkolny zespół wokalny, obejrzeć prezentację multimedialną, posłuchać poezji i informacji o wydarzeniach sprzed lat. Dzięki temu mogli przypomnieć sobie, dlaczego mają długi weekend. Przypominamy, że 1 maja obchodzimy Międzynarodowe Święto Pracy, jest to również rocznica wejścia Polski do Unii Europejskiej. Dzień Flagi Rzeczpospolitej Polskiej świętujemy 2 maja- pamiętajmy o wywieszeniu flag! Natomiast 3 maja obchodzimy Święto Konstytucji 3 maja. Apel stał się również doskonałą okazją do przedstawienia przez Samorząd Uczniowski najważniejszych wydarzeń z życia szkoły, a także podsumowania osiągnięć uczniów.