Osiągnięcia uczniów

Znalezione osiągnięcia: 317
Rok Imię i nazwisko Nazwa konkursu Osiągnięcie
2014/2015 Klaudia Mroczkowska Powiatowa Olimpiada Wiedzy O HIV/AIDS I miejsce
2014/2015 Maciej Nowakowski , Sebastian Witasiak , Konrad Pezdek Ogólnopolski Konkurs „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski” III miejsce
2014/2015 Michał Kujawa , Paulina Janecka, Szymon Niemier, Zuzanna Piasecka, Wiktor Chicheł Konkurs Wiedzy O Powstaniu Wielkopolskim „TOBIE POLSKO TA KROPLA KRWI WRZĄCEJ” awans do etapu wojewódzkiego
2014/2015 Jakub Piasecki Wojewódzki Konkurs Fizyczny finalista/finalistka
2014/2015 Julia Janecka Wojewódzki Konkurs Fizyczny laureat/laureatka
2014/2015 Weronika Stratyńska Wojewódzki Konkurs Chemiczny finalista/finalistka
2014/2015 Julia Janecka Wojewódzki Konkurs Chemiczny laureat/laureatka
2014/2015 Aleksander Szlachta, Julia Janecka, Paulina Janecka, Kacper Kossakowski Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „OLIMPUS” laureat/laureatka
2014/2015 Julia Janecka, Paulina Janecka, Roksana Pachura, Kacper Kossakowski Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „MULITEST” laureat/laureatka
2013/2014 Zuzanna Wojna Powiatowy Konkurs Ortograficzny „GIM-ORT” II miejsce
2013/2014 Marcin Wachowiak, Wiktor Chicheł Ogólnopolski Konkurs Chemiczny „MULTITEST” laureat/laureatka
2013/2014 Kaja Piątkowska, Damian Borowski, Zuzanna Ożóg, Eliza Wawrzynowicz Ogólnopolski Konkurs „Poznajemy parki krajobrazowe Polski” (II etap) II miejsce
2013/2014 Marcin Wachowiak Wojewódzki Konkurs Fizyczny (etap rejonowy) finalista/finalistka
2013/2014 Aleksandra Bandurowska Wojewódzki Konkurs Języka Rosyjskiego laureat/laureatka
2013/2014 Marcin Wachowiak Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego (etap rejonowy) finalista/finalistka
2013/2014 Marcin Wachowiak Wojewódzki Konkurs Chemiczny laureat/laureatka
2013/2014 Weronika Kubska Powiatowa Olimpiada Wiedzy o HIV/AIDS I miejsce
2013/2014 Marcin Wachowiak Ogólnopolski Konkurs Fizyczny „OLIMPUS” laureat/laureatka
2013/2014 Aleksandra Bandurowska Wojewódzki Konkurs Języka Rosyjskiego (etap rejonowy) finalista/finalistka
2013/2014 Paulina Janecka, Julia Janecka, Zuzanna Piasecka, Michał Jakuszek, Aleks Jańczak Konkurs Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim „Tobie Polsko ta kropla krwi wrzącej” finalista/finalistka
2013/2014 Marcin Wachowiak Wojewódzki Konkurs Fizyczny laureat/laureatka
2013/2014 Marta Nikityn Powiatowy Konkurs Ortograficzny „GIM-ORT” I miejsce
2013/2014 Julia Janecka, Kacper Kossakowski, Jakub Piasecki, Paulina Janecka, Marcin Wachowiak Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „OLIMPUS” laureat/laureatka
2013/2014 Marcin Wachowiak Wojewódzki Konkurs Chemiczny (etap rejonowy) finalista/finalistka
2013/2014 Julia Janecka, Marcin Wachowiak Ogólnopolski Konkurs Chemiczny „OLIMPUS” laureat/laureatka
2012/2013 Julia Janecka Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Albus 2013 laureat/laureatka
2012/2013 Jakub Piasecki Ogólnopolski Konkurs Matematyczny Albus 2013 laureat/laureatka
2012/2013 Marcin Wachowiak Ogólnopolski Konkurs Fizyczny Albus 2013 laureat/laureatka
2012/2013 Weronika Niemier Ogólnopolski Konkurs Chemiczny Albus 2013 laureat/laureatka
2012/2013 Agata Czarnecka Ogólnopolski Konkurs Chemiczny Albus 2013 laureat/laureatka