Osiągnięcia uczniów

Znalezione osiągnięcia: 317
Rok Imię i nazwisko Nazwa konkursu Osiągnięcie
2003/2004 Weronika Karlińska Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Alfik" I miejsce
2003/2004 Dagmara Frydryszak Ogólnopolski Konkurs na Pracę z Literatury wyróżnienie
2003/2004 Paulina Jańczyk Wielkopolski Konkurs Języka Rosyjskiego laureat/laureatka
2003/2004 Irena Urbaniak Ogólnopolski Konkurs na Pracę z Literatury wyróżnienie
2003/2004 Jagoda Bzowy Wielkopolski Konkurs Języka Francuskiego finalista/finalistka
2003/2004 Natalia Sochacka Ogólnopolski Konkurs Europa w Szkole "Rozumienie Europy przez kulturę i sport" finalista/finalistka
2002/2003 Paweł Kubala, Natalia Kośmider, Rafał Wojniusz Wojewódzki Konkurs "Wielkopolska wczoraj i dziś" wyróżnienie
2002/2003 Jakub Karczmarek Wielkopolski Konkurs Chemiczny finalista/finalistka
2002/2003 Agata Piotrowska Wojewódzki Konkurs "Białych Piór" wyróżnienie
2002/2003 Dawid Lewandowski Wielkopolski Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym finalista/finalistka
2002/2003 Jakub Nowak Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny I miejsce
2002/2003 Dawid Lewandowski Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "Alfik" I miejsce
2002/2003 Dawid Lewandowski Wielkopolski Konkurs Chemiczny laureat/laureatka
2002/2003 Jakub Zdankiewicz Wielkopolski Konkurs Języka Angielskiego finalista/finalistka
2002/2003 Mateusz Mor Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "MAT" 2003 I miejsce
2002/2003 Barbara Łątkowska Wielkopolski Konkurs Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym finalista/finalistka
2002/2003 Agnieszka Marcinkowska Ogólnopolski Konkurs "Mój las" I miejsce
2002/2003 Jagoda Bzowy Wojewódzki Festiwal Piosenki Francuskiej I miejsce
2002/2003 Szymon Nowak Wielkopolski Konkurs Chemiczny finalista/finalistka
2002/2003 Weronika Ogierman Wojewódzki Festiwal Piosenki Francuskiej I miejsce
2002/2003 Irena Urbaniak Ogólnopolski Konkurs na Pracę z Literatury wyróżnienie
2002/2003 Paweł Małkiewicz Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "MAT" 2003 I miejsce
2002/2003 Lidia Siejak Wielkopolski Konkurs Chemiczny finalista/finalistka
2002/2003 Anna Romanowska Konkurs Matematyczny "MAT"2004 I miejsce
2002/2003 Justyna Dominiak Ogólnopolski Konkurs na Pracę z Literatury wyróżnienie
2001/2002 grupa teatralna Profis III Wojewódzki Przegląd Małych Form Teatralnych w Kórniku I miejsce
2001/2002 Tomasz Sochacki Wojewódzki Konkurs "Mój Las" laureat/laureatka
2001/2002 Ewa Romanowska Wielkopolski Konkurs Polonistyczny finalista/finalistka
2001/2002 Małgorzata Kaczmarek Ogólnopolski Konkurs na Pracę z Literatury wyróżnienie
2001/2002 Paweł Małkiewicz Konkurs "Paryż zaprasza mistrzów". Mistrzostwa Francji w Grach Matematycznych i Logicznych finalista/finalistka