Osiągnięcia uczniów

Znalezione osiągnięcia: 317
Rok Imię i nazwisko Nazwa konkursu Osiągnięcie
2016/2017 Aleksander Szlachta Wojewódzki Konkurs Fizyczny finalista/finalistka
2016/2017 Aleksander Szlachta, Maciej Grzegorczyk, Andrea Fischer Konkurs Matematyczny „Olimpus” laureaci
2016/2017 Andrea Fischer Gminny Konkurs Języka Niemieckiego I miejsce
2016/2017 Aleksander Szlachta II GMINNA OLIPIADA INFORMATYCZNA I miejsce
2016/2017 Maciej Nowakowski II GMINNA OLIPIADA INFORMATYCZNA II miejsce
2016/2017 Michał Ostrowski Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Wsi spokojna, wsi wesoła" wyróżnienie
2016/2017 Eliza Jagodzińska Międzyszkolny Konkurs Recytatorski „Wsi spokojna, wsi wesoła" I miejsce
2016/2017 Michał Kujawa, Łukasz Burliga, Szymon Niemier IX Konkursu Wiedzy o Powstaniu Wielkopolskim laureaci
2016/2017 Michał Kujawa, Maciej Nowakowski, Aleksander Szlachta, Sebastian Witasiak III Powiatowy Zespołowy Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy I miejsce
2016/2017 Hanna Piasecka Miedzyszkolny konkurs „Król Czynu”. III miejsce
2016/2017 Michał Gołąbek (indywidualnie) Powiatowy Konkurs Techniczny „OD GIMNAZJUM, PRZEZ TECHNIKUM PO TYTUŁ INŻYNIERA" III miejsce
2016/2017 Michał Gołąbek, Aleksander Szlachta, Sebastian Witasiak (drużynowo) Powiatowy Konkurs Techniczny „OD GIMNAZJUM, PRZEZ TECHNIKUM PO TYTUŁ INŻYNIERA" I miejsce
2016/2017 Michał Kujawa, Bartosz Ratajczak, Konrad Pezdek, Sebastian Witasiak Powiatowy konkurs „Poznajemy Parki Krajobrazowe Polski” II miejsce
2016/2017 Paulina Antoszczyszyn, Weronika Baraniak, Sebastian Witasiak Konkurs Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych I miejsce
2016/2017 Zuzanna Matyja Powiatowa Olimpiada Wiedzy o AIDS/HIV II miejsce
2016/2017 Cała szkoła „Śremski EKO Anioł 2016” laureaci
2016/2017 Aleksander Szlachta Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Multitest” wyróżnienie
2016/2017 Łukasz Burliga, Maciej Grzegorczyk, Jakub Nowak Powiatowy konkurs „Rotmistrz Pilecki i jego czasy” I miejsce
2015/2016 Cała szkoła Projekt Twórczy Recykling laureat/laureatka
2015/2016 Cała szkoła Projekt „Spotkania z ekologią” wyróżnienie
2015/2016 Paulina Zimowska Powiatowa Olimpiada Wiedzy O HIV/AIDS II miejsce
2015/2016 Zofia Sarnowska Powiatowy Konkurs Plastyczny „Bądźmy zdrowi” III miejsce
2015/2016 Michał Kujawa Gminny Konkurs Ortograficzny GIM-ORT wyróżnienie
2015/2016 Paulina Janecka, Aleksander Szlachta Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Multitest” laureat/laureatka
2014/2015 Patrycja Witkowska Międzyszkolny Konkurs „Król Czynu” IV miejsce
2014/2015 Zuzanna Piasecka Międzyszkolny Konkurs „Król Czynu” I miejsce
2014/2015 Michał Kujawa Etap Powiatowy Wojewódzkiego Konkursu Wiedzy o Wielkopolsce I miejsce
2014/2015 Jakub Piasecki „Złota Żaba” – Matematyka awans do II etapu
2014/2015 Kacper Kossakowski „Złota Żaba” – Język Polski awans do II etapu
2014/2015 Marta Nikityn Gminny Konkurs Ortograficzny „GIM-ORT” III miejsce